Pobierz nagranie

"DRZEMKA W CIENIU DRZEWA"

Jak to nagranie działa ?

Każdy człowiek posiada w swoim wnętrzu nieprzebrane zasoby możliwości i umiejętności, wystarczy je odnaleźć i nauczyć się je wykorzystywać. Jedną z naturalnych umiejętności jest odświeżanie i regeneracja sił. To nagranie to:

  • Głęboki relaks i odprężenie
  • Regeneracja sił witalnych i odświeżenie
  • Lepsza koncentracja
  • Trening antystresowy

Jak używać tego nagrania ?

Nagranie przeznaczone jest do domowego, indywidualnego użytku. Należy go słuchać w słuchawkach stereofonicznych, ponieważ rozmieszczenie przestrzenne głosów jest istotne.

Iza i Marek czasami mówią na przemian z jednego miejsca, czasami na przemian, raz z lewej, raz z prawej strony, czasami jednocześnie, z obu stron. Można słuchać świadomie raz jednego, raz drugiego głosu, bądź traktować głosy jak muzykę, która układa się w harmonijną całość. Nie ma potrzeby świadomego rozumienia wszystkich treści - na poziomie nieświadomym wszystko jest odbierane i rozumiane.

Nigdy nie słuchaj tego nagrania prowadząc pojazd mechaniczny czy inne urządzenie lub robiąc cokolwiek, co wymaga całej Twojej uwagi. Zaufaj swemu organizmowi, który wielokrotnie w sposób samoistny odnawiał się i potrafi to robić bardzo dobrze. To nagranie uruchamia ten naturalny proces. Pamiętaj, że co jakiś czas potrzebujesz dłuższego wypoczynku.

Baw się!

Wypełnij formularz i pobierz nagranie